L030010016513
RCT basic PT Wireless Solution magneetroerder set 20 l 310°C
Art.Nr.
L030010016513
Model 2026 magneetroerder:
Met verwarming, digitaal instelbaar temperatuur en toerental
Volume tot 20 liter (H2O)
Temperatuur instelbaar van kt - 310°C
Toerental instelbaar van 50 - 1500 rpm
Gepolijst aluminium verwarmingsplaat (Ø 135 mm) voor optimale warmteoverdracht
Verbeterde magnetische aantrekkingskracht
Afmetingen (lxbxh) 160 x 200 x 100 mm
Inclusief PT wireless Draadloze sensor & USB WD
IKAFLON® 30 en IKAFLON® 40 roervlo
PT 1000.60 Temperatuursensor, roestvrij staal
H 16 V Steunstang
H 44 Kruismoffel
H 38 Houdstang
Bekijk alle specificaties
excl. BTW  1.050,-
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
Specificaties
Specificaties
Merk IKA
Max. volume per roerpositie (H2O) 20
Min. RPM 50
Max. RPM 1.500
Productbeschrijving
RCT basic PT Wireless Solution
Meer functies, meer flexibiliteit – draadloos en veilig
Draadloze gegevensoverdracht
Nog een voordeel van de draadloze sensortechnologie:
Verhoogde veiligheid door dubbele temperatuurmeting
PT Wireless: Temperatuurregeling direct in het reactiemedium.
Deze configuratie verhoogt de veiligheid van het experiment, met name in geval van glasbreuk.
De RCT basic geeft beide temperaturen automatisch naast elkaar weer op het scherm.
Complete oplossing inclusief montagemateriaal
Leveringsomvang
RCT basic
PT wireless Draadloze sensor
USB WD
H 16 V Steunstang