L030010016495
IKA RCT Basic ETS-D5 Solution magneetroerder + verwarming 20 l 310°C
Art.Nr.
L030010016495
Model 2026 magneetroerder
Volume tot 20 liter (H2O)
Temperatuur instelbaar van kt - 310°C
Toerental instelbaar van 50 - 1500 rpm.
Gepolijst aluminium verwarmingsplaat (Ø 135 mm) voor optimale warmteoverdracht
Verbeterde magnetische aantrekkingskracht
Afmetingen (lxbxh) 160 x 200 x 100 mm
Gewicht 2.3 kg
Inclusief H 44 kruismoffel, H 38 Houdstang en H 16 V Steunstang
ETS-D5 Elektronische contactthermometer
PT 1000.60 Temperatuursensor, roestvrij staal
Roerflo IKAflon 30+40
Schroevendraaier
Bekijk alle specificaties
excl. BTW  875,-
998,-
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
Specificaties
Specificaties
Merk IKA
Max. volume per roerpositie (H2O) 20
Min. RPM 50
Max. RPM 1.500
Max. Temperatuur 310
Productbeschrijving
RCT basic ETS-D5 Solution
Verbeterde temperatuurregeling
Verbeterde weergave
Leveringsomvang
RCT basic
Roerflo IKAflon 30+40
H 44 kruismoffel
Schroevendraaier
H 38 Houdstang
H 16 V Steunstang